ככה תהפכו את הפרזנטציה לבלתי נשכחתבמקרה נתקלתי בוידאו הזה ופשוט לא יכולתי להפסיק לראות אותו פעם ועוד פעם. הנה מה שפורסם במגזין Time לאחר ההופעה הזאת:
(אין לי מושג מי זה מייקל באבל הזה אבל אנחנו תכף נלמד שיעור חשוב ביותר ממנו)

"Buble gets heckled by a woman in the audience who proceeds to tell the new Sinatra about her 15 year-old son, Sam, who not only happens to be a bit of a singer in his own right but  is also in the audience. Buble decides to humor the lady and invites the kid up on stage. He’s understandably nervous and looks like he can barely hold a microphone, let alone a song. Do you see where this is headed?"
ומה לגבי הפרזנטציות שלנו?הנה השיעור:

תמונה: VladStudio
שתפו את הקהל בפרזנטציות וכך תהפכו אותן לבלתי נשכחות עבורם 
ויכול להיות גם עבורכם.

אם אתם נותנים הרצאה או עושים פרזנטציה, שתפו את הקהל שלכם וכך תקרבו את עצמכם להצלחה. לשיתוף כזה יש גם פוטנציאל להפוך לרגע המשמעותי ביותר בפרזנטציה שלכם.

כל תרגיל עבור הקהל יוסיף נקודה לכם
כמובן, שבמופע הזה התרגיל של המנחה עלול היה להיגמר רע מאוד אם הילד לא ידע לשיר או לא היה מסוגל לשתף פעולה. לכן, כדאי לחשוב מראש כיצד אתם רוצים לעשות זאת. אבל שימו לב, כל דבר שאנשים שהתישבו כדי לשמוע אתכם יעשו בעצמם, הם יזכרו הכי טוב. זה אומר שגם תרגיל של דקה אחת בלבד שתתנו לאנשים לבצע בזמן הפרזנטציה עשוי להיות הרגע שלכם.

תכינו מראש
תכינו מראש תרגילים, שאלות והפעלות אפשריות עבור הקהל. ככל שאנשים יהיו פעילים יותר כך אתם תצליחו יותר.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

כבר קיבלתם מתנה?

13 דברים שכל מציג בפני קהל חייב לדעת

דואר אלקטרוני *
שם *
מאיפה שמעת עלינו?


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...